domingo, 3 de abril de 2016

RESULTADOS DUATLÓN

DUATLÓN ESCOLAR CLASIFICATORIO, MONDOÑEDO 3-04-2016

POSTO DORSAL NOME APELIDOS CLUB CAT. TEMPO
1 229 PAULA CASTRO PEREIRA CLUB TRIATLON CIDADE DE LUGO FLUVIAL BXF 10:26,0
2 227 MARTA RIVAS CABANAS AD SALTO DO CORO BXF 10:44,0
3 230 CARMEN GARCIA VAZQUEZ ESCOLAS DEPORTIVAS LOURENZA BXF 11:55,0
NP 225 ALBA LORIGADOS GARCIA AD SALTO DO CORO BXF  
NP 226 NURIA LORIGADOS GARCIA AD SALTO DO CORO BXF  
NP 228 CLAUDIA VAZQUEZ SALGUEIRO AD SALTO DO CORO BXF  
NP   MENCIA REGO VEIGA A.D. TRI-PENTA TERRAS DE LUGO BXF  
             
1 233 JORGE DOURAL DIAZ AD SALTO DO CORO BXM 09:43,0
2 238 IAN MENDEZ PIÑEIRO ESCOLAS DEPORTIVAS LOURENZA BXM 10:15,0
3 232 PABLO BOTANA FERNANDEZ AD SALTO DO CORO BXM 11:41,0
4 231 MANUEL FERNANDO COBAS DOBARRO A.D. TRI-PENTA TERRAS DE LUGO BXM 13:56,0
NP 234 ANTON FERNANDEZ AGUIAR AD SALTO DO CORO BXM  
NP 235 HUGO MANUEL MARTINEZ SALVADOR AD SALTO DO CORO BXM  
NP 236 XABIER PEREZ CABANAS AD SALTO DO CORO BXM  
NF 237 CRISTIAN SECO CARRACEDO AD SALTO DO CORO BXM  
NP 239 XIAO SEOANE VAZQUEZ SAN RAMON DE VILALBA BXM  
NP   ALEJANDRO MARTINEZ COSTA A.D. TRI-PENTA TERRAS DE LUGO BXM  
             
1 241 CLAUDIA GAMEZ BENITEZ A.D. TRI-PENTA TERRAS DE LUGO ALF 16:52,0
2 240 AINHOA CORRAL GALLEGO A.D. TRI-PENTA TERRAS DE LUGO ALF 17:37,0
3 243 NEREA CARRACEDO RAÑAL SAN RAMON DE VILALBA ALF 20:16,0
4 242 VALERIA ALVAREZ FOJO ESCOLAS DEPORTIVAS LOURENZA ALF 20:54,0
             
1 245 JAVIER VIDAL CUBA A.D. TRI-PENTA TERRAS DE LUGO ALM 16:13,0
2 247 NICOLAS ALVAREZ FOJO ESCOLAS DEPORTIVAS LOURENZA ALM 17:16,0
3 249 JAIRO CARRACEDO RAÑAL SAN RAMON DE VILALBA ALM 18:49,0
4 248 SAMUEL   DEBASA LOPEZ ESCOLAS DEPORTIVAS LOURENZA ALM 19:01,0
5 246 ABEL PENA BODENLLE CLUB TRIATLON CIDADE DE LUGO FLUVIAL ALM 20:36,0
6 250 MANUEL ANTON DIAZ REGO SAN RAMON DE VILALBA ALM 20:36,0
NP 244 IVAN REGO VEIGA A.D. TRI-PENTA TERRAS DE LUGO ALM  
NP 251 RUBEN FERNANDEZ DIAZ SAN RAMON DE VILALBA ALM  
             
1 252 MARTIN PARDO PERNAS A.D. TRI-PENTA TERRAS DE LUGO IFM 23:15,0
2 255 ADRIAN SANFIZ VEIGA CLUB TRIATLON CIDADE DE LUGO FLUVIAL IFM 25:08,0
NP 253 DAVID FRANCO FERNANDEZ CLUB TRIATLON CIDADE DE LUGO FLUVIAL IFM  
NF 254 VICTOR GONZALEZ PORTO CLUB TRIATLON CIDADE DE LUGO FLUVIAL IFM  
             
1 256 ANDREA VIDAL LAMAS A.D. TRI-PENTA TERRAS DE LUGO CDF 26:07,0
             
1 257 MARTIN CANDO SANTOS A.D. TRI-PENTA TERRAS DE LUGO CDM 21:37,0
2 259 IGNACIO ARIAS PRADO CLUB TRIATLON CIDADE DE LUGO FLUVIAL CDM 24:30,0
3 260 CRISTIAN PIÑEIRO SEIJO ESCOLAS DEPORTIVAS LOURENZA CDM 27:38,0
NP 258 SAMUEL JOSE MENDEZ PEREZ A.D. TRI-PENTA TERRAS DE LUGO CDM